Püünsi Kool

Konsultatsioon

 

 

2018/2019 õppeaasta

Järeltööde tegemise võimalus 5. – 9. klassil kolmapäev 8. tunni ajal matemaatika kabinetis.

 

Konsultatsioonid:

Õpetaja Aeg Kellaeg Õppeaine(d) E-post
Valdur Aksim E 8.00 tennis valdur[ät]pyynsi.edu.ee
Ulvar Kaugemaa T 15.45 tehnoloogiaõpetus ulvar@pyynsi.edu.ee
Laura Johanna Derkun kokkuleppel abiõpetaja
laurajohanna@pyynsi.edu.ee
Liivia Enneveer R 13.35 füüsika, matemaatika liivia[ät]pyynsi.edu.ee
Karin Gross K 13.25 klassiõpetaja, vene keel karin[ät]pyynsi.edu.ee
Monika Heinmaa E 15.15 matemaatika, joonestamine monika[ät]pyynsi.edu.ee
Kaisa Kalmus K 14.20 klassiõpetaja, inglise keel kaisa[ät]pyynsi.edu.ee
Urve Karner R 14.20 klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus urve.karner[ät]pyynsi.edu.ee
Anni Ly Karileet l eripedagoog annily[ät]pyynsi.edu.ee
Kaili Kattai N 14.20 matemaatika, arvutiõpe kaili[ät]pyynsi.edu.ee
Külliki Kivistik E 12.30 klassiõpetaja kylliki[ät]pyynsi.edu.ee
Liis Leuska N 13.25 klassiõpetaja liis[ät]pyynsi.edu.ee
Eve Kukk N 15.15 keemia, bioloogia, loodusõpetus eve[ät]pyynsi.edu.ee
Marika Murd E 15.10 kunst, käsitöö ja kodundus marika[ät]pyynsi.edu.ee
Kerli Naruzbek lapsehoolduspuhkusel eripedagoog kerli[ät]pyynsi.edu.ee
Ann Parbus lapsehoolduspuhkusel inglise keel ann[ät]pyynsi.edu.ee
Meryt Pastak N 14.20 muusika meryt[ät]pyynsi.edu.ee
Hele Pomerants R 14.20 rütmika, loodusõpetus, inimeseõpetus, geograafia, majandusõpetus hele.pomerants[ät]pyynsi.edu.ee
Maarja-Liis Roone E 15.15 ajalugu, ühiskonnaõpetus maarja-liis[ät]pyynsi.edu.e
Taimi Russ K 15.15 eesti keel ja kirjandus taimi@pyynsi.edu.ee
Anneli Saar E 13.25 väikeklassid anneli@pyynsi.edu.ee
Tiiu Siimon R 12.30 klassiõpetaja, inglise keel tiiu@pyynsi.edu.ee
Kristel Suurorg T 14.20 kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus kristelsuurorg@pyynsi.edu.ee
Aleksik Taurafeldt T 15.15 kehaline kasvatus aleksik@pyynsi.edu.ee
Kristi Tops E 14.20 algklassid, eesti keel ja kirjandus kristi@pyynsi.edu.ee
Jekaterina Tšerepannikova Kokkuleppel vene keel jekaterina@pyynsi.edu.ee
Marianne Vainola T 16.00 inglise keel marianne@pyynsi.edu.ee
Laura Valdma K 13.25 algklassid, inglise keel laura@pyynsi.edu.ee
Ilana Veltbach T 15.15 vene keel ilana@pyynsi.edu.ee