Püünsi Kool

Õpetajad

 

Õpetaja Klassijuhataja Õppeaine(d) Konsultatsiooni aeg E-post
Kaisa Kalmus 1. A klass klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus, inglise keel E 14.20 kaisa[ät]pyynsi.edu.ee
Liis Leuska 1. B klass klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus, õpiabi E 15.15 liis[ät]pyynsi.edu.ee
Triinu Puidet/Helen Viilo 1. C klass klassiõpetaja E 12.10 triinu[ät]pyynsi.edu.ee
Karin Gross 2. A klass klassiõpetaja, vene keel T 15.05 karin[ät]pyynsi.edu.ee
Külliki Kivistik 2. B klass klassiõpetaja, inglise keel E 13.25 kylliki[ät]pyynsi.edu.ee
Urve Karner 3. A klass klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja E, T, N 13.25 urve.karner[ät]pyynsi.edu.ee
Laura Valdma 3. B klass klassiõpetaja, inglise keel K 13.25 laura[ät]pyynsi.edu.ee
Kristi Tops 4. A klass klassiõpetaja, eesti keel ja kirjandus K 13.25 kristi[ät]pyynsi.edu.ee
Tiiu Siimon 4. B klass klassiõpetaja, inglise keel E 13.25 tiiu[ät]pyynsi.edu.ee
Anneli Saar 4. – 6. C klass klassiõpetaja, inglise keel E 13.25 anneli[ät]pyynsi.edu.ee
Kaili Kattai 5. A klass klassijuhataja, matemaatika R 14.15 kaili[ät]pyynsi.edu.ee
Hele Pomerants 5. B klass klassijuhataja, rütmika, loodusõpetus, geograafia N 15.15 hele.pomerants[ät]pyynsi.edu.ee
Maarja-Liis Roone 6. A ja 6. B klass klassijuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus, majandusõpetus E 14.20 maarja-liis[ät]pyynsi.edu.ee
Monika Heinmaa 7. A klass klassijuhataja, matemaatika N 15.15 monika[ät]pyynsi.edu.ee
Kristel Suurorg 7. B klass klassijuhataja, kehaline kasvatus, inimeseõpetus T 15.15 kristel.suurorg[ät]pyynsi.edu.ee
Meryt Pastak 8. A ja 8. B klass klassijuhataja, muusika, koor K 14.20 meryt[ät]pyynsi.edu.ee
Marianne Vainola 9. A ja 9. B klass inglise keel E 14.20 marianne[ät]pyynsi.edu.ee
Valdur Aksim tennis E 08.00 valdur[ät]pyynsi.edu.ee
Carmen Gonzalez Garcia hispaania keel K 14.20 cgongar99[ät]gmail.com
Egle Hollman füüsika K 15.05 (kokkuleppel) Egle.hollman[ät]mail.ee
Anni Ly Karileet eripedagoog annily[ät]pyynsi.edu.ee
Ulvar Kaugemaa poiste tehnoloogiaõpetus T 15.30 ulvar[ät]pyynsi.edu.ee
Eve Kukk bioloogia, keemia, loodusõpetus E 14.20 (kokkuleppel) eve[ät]pyynsi.edu.ee
Ilse Lobjakas õpiabi õpetaja ilse[ät]pyynsi.edu.ee
Mari-Ann Mardo abiõpetaja, kunstiõpetus N 15.15 mari-ann[ät]pyynsi.edu.ee
Marika Murd käsitöö ja kodundus E 14.15, T 16.00 (kokkuleppel) marika[ät]pyynsi.edu.ee
Kerli Naruzbek eripedagoog kerli[ät]pyynsi.edu.ee
Ann Parbus inglise keel (lapsehoolduspuhkusel) ann[ät]pyynsi.edu.ee
Taimi Russ eesti keel ja kirjandus K 15.15 taimi[ät]pyynsi.edu.ee
Aleks Taurafeldt ringijuht aleks[ät]pyynsi.edu.ee
Markus Tiitus inglise keel E, K 15.15 markus[ät]pyynsi.edu.ee
Liisbet Tippi abiõpetaja liisbet[ät]pyynsi.edu.ee
Annabel Tsarjov arvutiõpetus annabel.tsarjov[ät]gmail.com
Jekaterina Tšerepannikova vene keel kokkuleppel jekaterina[ät]pyynsi.edu.ee
Ene Valkna pikapäevarühma õpetaja ene[ät]pyynsi.edu.ee
Ilana Veltbach vene keel N 15.15 ilana[ät]pyynsi.edu.ee
Helen Viilo abiõpetaja helen[ät]pyynsi.edu.ee