Püünsi Kool

Tugikeskus

 

Amet Nimi Telefon Vastuvõtt E-post
Tugikeskuse juht
Psühholoog
Inger Kessler +372 56 881 905 kokkuleppel inger.kessler[ät]pyynsi.edu.ee
Psühholoog Jane Kaupmees +372 56 40 139 kokkuleppel jane.kaupmees[ät]pyynsi.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Marju Usk +372 56 881 725 kokkuleppel marju.usk[ät]pyynsi.edu.ee
Sotsiaalpedagoog Helena Angerjärv (lhp) helena.angerjarv[ät]pyynsi.edu.ee
Logopeed Epp Pajuri kokkuleppel epp.pajuri[ät]pyynsi.edu.ee
Eripedagoog Anni Ly Karileet kokkuleppel annily.karileet[ät]pyynsi.edu.ee
Eripedagoog Kerli Naruzbek kokkuleppel kerli.naruzbek[ät]pyynsi.edu.ee
Abiõpetaja Tiina Kukk kokkuleppel tiina.kukk[ät]pyynsi.edu.ee
Abiõpetaja Mari-Ann Mardo kokkuleppel mari-ann.mardo[ät]pyynsi.edu.ee
Abiõpetaja Rutt Veski kokkuleppel rutt.veski[ät]pyynsi.edu.ee
Abiõpetaja Helen Viilo kokkuleppel helen.viilo[ät]pyynsi.edu.ee
Abiõpetaja Aide Moorlat kokkuleppel aide.moorlat[ät]pyynsi.edu.ee
Kooliõde info tulekul kokkuleppel

Psühholoogilise ja psühhiaatrilise abi saamise võimalused Eestis infovoldik lastevanematele.