Oluline

Head lapsevanemad!

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet lapsevanematele, kes käisid puhkamas riikides, kus on nüüdseks palju haigestunuid koroonaviirusesse, võimalusel viibida koos oma lastega 14 päeva kodus ja jälgida nende tervislikku seisundit.

Kui antud ajavahemikus esineb lapsevanemal või lapsel palavikku, köha või hingamisraskusi, siis võtta koheselt ühendust oma perearstiga ning teavitada oma reisist riskipiirkonda.

Lapsevanemaid, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume informeerida sellest õpilase klassijuhatajat, et korraldada sellel ajal individuaalõpet kodustes tingimustes.

Terviseameti seisukohast lähtuvalt olukord ei nõua erakorralisi meetmeid koolides: õhutame-tuulutame klasse, peseme korralikult käsi ja jälgime jooksvalt oma tervist.

Lapsevanemad palun rääkige lastega ettevaatusabinõudest, käte pesemise olulisusest ja vajadusest enesetunde halvenemise korral kohe märku anda.

COVID-19 iseloomustuse ja korduvalt kippuvad küsimused koos vastusetega on leitavad Terviseameti kodulehel https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus.

Püünsi Kooli juhtkond